Šeptanda: Persona 5 S na podzim dorazí na Switch

RPG hry na Switch prostě patří, čím víc Japonské, tím spíš. A přiznejme si to, když na The Game Awards představili, že do Super Smash Bros. Ultimate se chystá Joker z Persony 5, snad všichni jsme si mysleli to samé. Postavy ve Smashi jsou z her, které se vyskytly na Nintendo platformě. A Persona 5 do této skupiny (zatím) nepatří.

Podle poměrně spolehlivého leakera, Mr. Ohya (@JaridOhya), se Persona 5 v edici S objeví na Nintendo Switch letos na podzim. Kromě toho také tvrdí, že oficiální oznámení proběhne do května. Ačkoliv manažer Atlusu, John Hardin, před dvěma lety v reakci na množství otázek na toto téma oznámil, že Persona 5 na Switch nevyjde, právě oznámení Jokera jako DLC postavy pro Super Smash Bros. Ultimate naznačuje, že “peklo zamrzlo”.

Persona 5 je kritiky oceňované pokračování známé série, ve kterém se chopíte role středoškolského studenta, který si v noci nasazuje masku, a se skupinou “Phantom Thieves” se snaží vymítit zlobu z myslí a srdcí lidí ve světě. Kombinace prvků JRPG a adventury spolu s výtečnou hratelností, podmanivou atmosférou a dobrým příběhem byla na serveru Metacritic oceněna 93 procenty a tagem “must play”.

Myslíte si, že se tento leak potvrdí a Persona 5 skutečně na Switch zavítá? Uvítali byste i další díly ze série?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
7
Share