Čím blíž jsme E3, tím více se vynořují různé drby a spekulace ve všech zákoutích internetu a ani Nintendo se jim nevyhne. Podle posledních informací se v Retro Studios pracuje na nové závodní Star Fox hře a ještě dalším, zatím neznámém projektu.

Závody se Star Fox týmem – Star Fox: Grand Prix, budou podle jednoho uživatele Redditu jakýmsi mixem Diddy Kong Racing a F-Zero. Celý koncept dává smysl i příběhově – v jednom z konců Star Fox: Command celý tým přestaví své Arwing stíhačky na závodní stroje. Pokud se potvrdí i některé další informace, na rozdíl od populárního Mario Kartu bychom zde mohli nalézt i příběhový mód a bitvy s bossy.

Kromě závodní akce se Star Fox týmem se také v Retro Studios údajně pracuje na dalším projektu, který ale může být zrušen. Určitě víme, že o Metroid Prime 4 se nejedná, jelikož už při jeho oznámení bylo světu sděleno, že Retro Studios, které má na svědomí předchozí tři díly se na tom nejnovějším podílet nebude. Od prezentace Nintendo na E3 už nás dělí necelý měsíc, zda se tyto informace potvrdí už se tedy dozvíme brzy.

Zdroj a zdroj