Šeptanda: Unikly nové detaily o The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Pokračování vynikajícího RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild bylo oznámené na loňské E3, od té doby však ani zmínka. O velmi očekávané hře nedávno promluvil Tyler McVicker, který je známý zejména pro novinky a uniklé informace her od Valve. Zajímá se však i o Nintendo, kde se taktéž snaží nahlédnout pod pokličku. Na subredditu zaměřeném na leaky vyšlo toto shrnutí:

Na rozdíl od jedničky bude tato hra na začátku lineární. Podle kánonu už Link Hyrule dávno zná a tak není důvod znovu šplhat na věže.

Místo toho zaplnili vývojáři svět miasmatickou verzí Ganona a dokud nebude tato infekce z jednotlivých lokalit odstraněna, nebude možné se po Hyrule pohybovat.

V tomto ohledu jsou jednotlivá místa ještě propracovanější než v prvním díle. McVicker zmiňuje přítomnost dungeonů, údajně inspirovanou jednou hrou, ve které opravdu věděli, jak tato místa rozmístit v otevřeném světě.

Obecně se prý vývojáři Breath of the Wild 2 inspirovali u Red Dead Redemption 2 (oficiálně známo) a ještě jedné, neznámo které hry.

Small details of BOTW sequel from Tyler McVicker from r/GamingLeaksAndRumours


Ačkoliv se tyto informace vůbec nemusí potvrdit, přesto v nás vzbuzují nadšení. Mohli bychom se dočkat ještě letos?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
7
Share