Skákačka Rage in Peace dorazí v klidu a v míru už v listopadu

Smrt se pro jednou stane zábavnější a to jen v téhle skákačce od studia Toge Productions a Rolling Glory Jam. Rage In Peace není však obyčejnou skákačkou, pro postup úrovněmi bude třeba si zapamatovávat určité věci a umět řešit problémy s vtipem. Hra vychází na Nintendo Switch eShopu už 8. listopadu.

“Rage In Peace pojednává o hrdinovi Timmym, jež musí porazit samotnou smrt a poprat se se svým osudem. Hra tak představuje komickou formou důležité aspekty smrti a řeší otázky existenční krize,” sdělil ředitel a zakladatel Toge Productions, Kris Antoni. “Díky svému přístupu a osobitému humoru tak zaujme širší publikum lidí a díky jednoduché leč návykové hratelnosti udrží fanoušky mnohem déle u obrazovky, než jakákoliv jiná hra,” dodal.

Příběh sleduje osud 27letého Timmyho Malinuho, jež pracuje jako pojišťovatel a nežije zrovna spořádaný život. Vlastně jeho jediným cílem je umřít a to tím nejpokojnějším způsobem – v pyžamu, ve své posteli a bez jakéhokoliv drama. A když se jednoho dne na prahu jeho bytu objeví Smrtka, aby ho informovala, že jeho čas nastal a zemře na stětí hlavy, bez naříkání nebo prosíků se jí pokojně vydá. Bohužel vesmír není k Timmymu tak laskavý a hází mu klacky pod nohy. Pomůžete Timmymu dopřát smrt jeho snů?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share