Little Nightmares II přichází s novým trailerem pro demo, které je k dispozici na PlayStation 4, Xbox One, and Nintendo Switch. Konzoloví hráči mohu nyní objevovat strašidelný svět Little Nightmares II a nahlédnout na cestu Mono v Wilderness levelu hry. Demo je již k dispozici pro PC na Steam a GOG.com.

Předobjednejte si fyzickou edice Day One a TV Edition u vybraných prodejců. TV Edition přidá Nomes´Attic DLC, Mokujin mask, kompletní soundtrack hry, artbook, steelbook a nálepky pro hru.
Hráči, kteří se chtějí do světa Little Nightmares ponořit, si mohou první hru stáhnout zdarma na PC od 13. – 17. ledna zde. Hra je také součástí Xbox Game with Gold, takže hráči s předplatným Xbox Live Gold se mohou vžít do Six a prozkoumávat Maw.

Společně s tvorbou her, pokračovalo ve vyprávění příběhů ztracených dětí světa Little Nightmares společnost BANDAI NAMCO Entertainment Europe skrze digitálním komiks, jehož první dvě kapitoly jsou nyní k dispozici pro Android a iOS. Komiks vyplňuje děj mezi Little Nightmares a Little Nightmares II.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o