Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy je na spadnutí

Aktualizováno: Hra je již v prodeji na evropském shopu za 499 Kč


Pokud si ještě vzpomínáte na vydání portu staršího titulu ze světa her Star Wars s podtitulem Jedi Knight II: Jedi Outcast, jistě si vzpomente také na to, že tvůrci portu slíbili vydání pokračování s podtitulem Jedi Academy. V kanadském Nintendo eShopu byla tato hra zalistována s datem vydání, které spadá na dnešní den, tedy 26. března 2020. V evropském shopu zatím hra vidět není. Čekání si můžete zkrátit třeba naší recenzí na Jedi Outcast.

Co Jedi Academy přinese? Myslím, že většina fanoušků, toužících po online multiplayeru, který se bohužel do Jedi Outcast nedostal, se mohou radovat. Tady je výpis z karty hry:

  • Na konzoli Nintendo Switch přichází online multiplayer s modernizovaným ovládáním. Ujměte se role nového studenta lačnícího se naučit, jak ovládat Sílu od mistra řádu Jedi Luka Skywalkera.
  •  Zahrajte si až s 16 hráči v 6 různých multiplayerových režimech, které zahrnují Siege, Capture the Flag a Free for All.
  • Přizpůsobte si vzhled a pohlaví vaší postavy ještě předtím, než nastoupíte na akademii.
  • Zkonstruujte si vlastní světelný meč od rukojeti po čepel.  S tím, jak budete postupovat, objevíte sílu užívání dvojitého meče, kterým vládl nechvalně známý Darth Maul.
  • Interagujte se slavnými postavami ze světa Star Wars v mnoha různých známých prostředích. Čelte rozhodnutí, jestli bojovat za dobro a svobodu po boku světlé strany Síly nebo následovat cestu moci a zla po boku temné strany Síly.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
5
Share