Šuškanda se potvrdila, Nintendo představilo Nintendo Switch Lite

Konečně se to děje! Nintendo před pár minutami oznámilo dlouho očekávanou menší iteraci konzole Nintendo Switch s názvem Nintendo Switch Lite. Jde o kompaktnější a lehčí verzi s přímo zabudovanými Joy-Con ovladači v sobě, prodlouženou výdrží baterie (zhruba o půl hodiny) a dedikovaným D-Padem, vše speciálně upravené pro hraní na cestách. Cena byla v stanovena na 199$, česká cena zatím není známá.

Konzole Nintendo Switch Lite dorazí 20. září 2019 a bude k dispozici ve třech barvách: ve žluté, šedé a v azurové a ve stejný den dorazí i ochranné příslušenství skládající se z obalu a folie na display. Nintendo Switch Lite nemá stojánek a nelze připojit k televizi nebo monitoru jako standardní Nintendo Switch konzole. Odpadá tak někdy “otravné” nabíjení Joy-Con ovladačů, na druhou stranu pak třeba bez stojánku nedává smysl připojení Pro Controlleru. Nintendo se ani nezaměřilo na rozšíření paměti a nová zmenšená verze tak má stejných 32GB interní paměti jako vlajková loď. V každém balení pak uživatelé najdou konzoli, manuál a nabíjecí AC adaptér.

Spolu s tímto oznámením došlo i k odhalení speciální limitované edice s legendárními pokémony Zacian a Zamazenta z nových her Pokémon Sword a Pokémon Shield. Tato konzole se vpředu pyšní tyrkysovými a purpurovými tlačítky a vzadu ilustrací obou legendárních pokémonů. Limitovaná edice dorazí 8. listopadu 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share