Sváteční DLC zdarma do hry The Escapists 2

Pojďme se připravit na svátky ve vězeňském stylu! Společnost Team17 pro své hráče připravila dodatečný obsah zdarma Snow Way Out pro hru The Escapists 2 na všech vydaných platformách.  V příběhu tohoto DLC sledujeme pokračování obsahu z minulého roku (Santa’s Shakedown), kdy se Santa vykašlal na svou mantru dobré vůle a otevřel si vcelku prosperující online obchod. Jeho sáně jsou opuštěné, protože dárky rozváží jeho nová dodávka. Na Severním pólu nově najdete skladiště a betonové cely, kde jsou elfové nuceni k náročné výrobě hraček. Zkuste zapojit co nejlepší chování, protože probudit se s uhlím na stole je váš nejmenší problém.

Zdarma stažitelný Snow Way Out obsah se skládá z nové věznice k útěku, 4 nových prací – pálení dopisů Santovi, inženýrství, krmení sobů a posluhování našim pánům robotům. Těšit se také můžete na nové předměty a zbraně, které půjdou vyrobit a také na unikátní únikové cesty.

Snow Way Out obsah je ke stažení již dnes a to zdarma! K hraní tohoto obsahuje potřebujete základní hru The Escapists 2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

Sledujte živou prezentaci z Tokya 13. ledna 2017

Blíží se moment, na který jste všichni tak dlouho čekali! Více o nové konzoli Nintendo Switch se totiž dozvíte již 13. ledna při Nintendo Switch Presentation 2017, která bude vysílaná živě z Tokya.    Živý přenos si můžete naladit na webových stránkách http://www.nintendo.co.uk/switch v pátek 13.  ledna v 5:00 středoevropského času! Tisková zpráva ConQuest entertainment
Total
0
Share