Switch #BendGate?

Na Redditu se přes víkend objevil příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejnil fotografii zachycující lehce ohnutou konzoli a k tomu píše, že ji měl pouze v docku.

Vzápětí se začali i někteří jiní majitelé vyjadřovat ve smyslu, že jejich kus je také pokřivený. Zde už jsou sdělení nejednotná, někteří říkají, že ji také mají pouze v docku, jiní ji zase používají téměř výhradně jako handheld a pak je zde třetí skupina, která použití kombinuje.

Co se týče Nintenda, nevydalo zatím žádnou oficiální zprávu, nicméně majitelům Switche ochotně reklamuje. Nutno dodat, že počty lidí nejsou zatím veliké. Není dále jasné, jestli se jedná o systémovou vadu nebo pouze o špatně zvládnutou výrobu, jako v případě levého joy-conu. Provedl jsem u nás v redakci drobný průzkum a jeden nerovný Switch se zde také objevil, přičemž je s ním nakládáno opatrně, žádné nošení v kapse a jiné rizikové používání.

Setkali jste se s tím u svého Switche také? Můžete se podělit v komentářích.

 

Zdroj

4 comments
  1. Ano, to je známé – některé docky z první várky (podobně jako první joy-cony) mají chyby, takže docky jsou ohnutý, což někdy způsobí odření Switche. Stačí poslat Nintendu a za týden je to zpátky opravený, nevim, proč kolem toho všichni tak šílí.

    1. Nešílí nikdo, spíš to beru jako takovou zajímavost neodladěné výroby. Navíc jak píšeš, že ohnutej dock způsobí odření Switche, tak je to sice pravda, ale píše se o ohnutým a ne odřeným Switchi…

  2. Já musím říct, že mám také lehké ohnutí, kterého jsem si všimnul asi před týdnem, ale rozhodně to není tolik jako na tom obrázku. Holt asi po updatu budeme mít zakřivenou obrazovku. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
11
Share