Switch si nabijete za 3 hodiny

Hodně z vás je zklamaných z informací ohledně Nintenda Switch. Dokonce jsem viděl i naštvané reakce. Hráčům vadí dle některých předražené doplňky, málo launchových her, zbytečná dotyková obrazovka a hlavně placené online hraní. Vše to vypadá jako katastrofa. Nicméně ne vše je tak černé, jak by se mohlo zdát. Zkusme hledat i pozitiva.

Ben Hutchings z Gamer Professionals, píše o plném nabití Switche za tři hodiny.

Podle internetových stránek japonské společnosti Nintendo, trvá plné nabití baterie 3 hodiny. Neodnímatelný 4310 mAh dobíjecí 3,7 V Li-Ion akumulátor lze dobíjet pomocí docku, nebo USB adaptéru typu C. Zatímco baterie sama o sobě je poměrně impozantní, Switch bude spouštět hry v rozlišení 1280 x 720, což znamená, že složitější hry budou vybíjet baterii rychleji, než by si mnozí přáli.

Ano, samozřejmě při hraní se doba nabíjení protáhne. Nicméně musíme mít na paměti, že Switch není jen přenosné zařízení. Při delším hraní je určitě vhodnější umístit Switch do docku, než sedět třeba 5 hodit u zásuvky.

Pokud se vám tři hodiny zdají dlouho, vězte, že pomaleji dobíjená baterie v zařízení vydrží déle. Čím rychleji baterii nabíjíte, tím více stoupá možnost poškození baterie odpadním teplem. Vzhledem k tomu, že Switch nemá vyměnitelnou baterii, je tato doba nabíjení pro nás dobrou zprávou a zařízení tak vydrží déle na cestách.

3 comments
  1. No není to zlé, ale vím, že 3000 jde za hodinu, takže by se to taky dalo zlepšit, ale není to zlé. Každopádně si myslím, že Switch bude fajn. 🙂

  2. Já jsem docela spokojený. Nikdy se mi nestalo, že bych dokázal na cestách propařit víc jak dvě hodiny a po návratu domů když dám tablet do doku nabíjet můžu dál hrát. Bylo to tak i s Wii U, myslím, že tady to bude stejné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
20
Share