Syberia 3 vychází 18. října, první dva díly jako celek v listopadu 2018

Z vydavatelství Microids dnes přišla úžasná zpráva! Úchvatný svět adventur Benoîta Sokala se postupně vydává na Nintendo Switch, počínaje hrou Syberia 3, která vyjde už 18. října 2018, a konče kolekcí Syberia 1 & 2, která vyjde 8. listopadu 2018. Hráči tak budou moci objevit nebo znovuobjevit příběh točící se kolem mladičké Kate Walkerové, která se vydává za honbou za posledními mamuty do vzdálené Syberie.

Syberia 1

Kate Walkerová, mladá právnička z New Yorku, je převelena do Francie, kde má prodat starou alpskou továrnu, prozatím však neúspěšně. Octne se tak v dobrodružství, o kterém se jiným jenom sní. Spolu s robotem Oscarem se vydává na zajímavá místa a jedno takové jí zavede za vynálezcem Hansem Voralbergem, který se snaží nalézt poslední žijící mamuty v Sybérii. Kate velmi rychle dojde, že tohle je přesně ta poslední skládačka, kterou musí před prodejem továrny vyřešit.

Syberia 2

Po dokončení prodeje továrny se právnička Kate rozhodla vzdát svého nudného života v New Yorku a spolu s vynálezcem Hansem Voralbergem a robotem Oscarem se vydává na dobrodružství za hledáním posledního legendárního mamuta na Sybérském ostrově.

Syberia 3

Stejně jako hráč ovládá Kate Walkerovou, tak ve třetím díle populární Syberie hraje i za kmen Youkol, který se snaží migrovat sněhové pštrosy do bezpečí. Společně tak hráč objevuje nový svět a jeho nástrahy. Syberia 3 na Nintendo Switch také obsahuje dodatečný obsah “An Automaton with a Plan”, ve kterém hráč vůbec poprvé hraje za Oscara a odhaluje tak zákoutí ze života Kate.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
29
Share