Tahovka Tiny Metal na Switchi

Sony Music Entertainment dnes vydalo TINY METAL pro Nintendo Switch, PlayStation 4 a PC. Vývoj má na svědomí studio AREA 35, což je poměrně nováček, ale dle jejich webu „se skládají z veteránů japonských vývojářů“. TINY METAL je spojením klasických tahových strategií a moderní 3D grafiky, která je založena na Unreal Enginu. Hra nabízí, kromě klasického tahového systému, novinky a unikátní předělávky klasických mechanik, přičemž čerpá inspiraci ze starších her, nejvíce ze série Advance Wars. Jak vypadá výsledek, můžete vidět v traileru:

Povedete jednotky proti národu Zipang. Budete muset brát v úvahu různorodost terénu, rozmístění jednotek a mít přesně načasované akce. V kampani dlouhé 20 hodin povedete armádu poručíka Nathana Griese a budete zažívat strasti a slasti války, přičemž si budete s nimi klást otázku, za co stojí bojovat.

V dohledné době budete moci bojovat i v 1v1 online hrách nebo v lokální síti. Nebo si můžete vybrat z připravených map, zvolit si jednotky a nepřátele a zakusit pořádnou bitvu. V rámci všech bojů budete moct ovládat až 15 různých jednotek, obyčejnými pěšáky počínaje a bitevními vozidly konče. Každá jednotka má své slabiny a přednosti, takže musíte dbát i na jejich vyváženost. Čím déle jednotka přežije a zničí více protivníků, tím bude dostávat více zkušeností a bude v boji lepší. Zároveň budete dostávat bonusy i za správné využívání terénu. Jako hudební doprovod vám budou hrát kousky od veterána v oboru Tomoki Miyoshi, který má za sebou tituly jako SOULCALIBUR V, Steins;Gate nebo I am Setsuna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
2
Share