The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom trhá prodejní rekordy

V prvních třech dnech od svého vydání v pátek 12. května se po celém světě prodalo více než 10 milionů kopií hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, což z ní dělá nejrychlejší prodávaný díl v celé sérii. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se rovněž stalo nejrychleji prodávanou Nintendo Switch hrou v Evropě a zároveň nejrychleji prodávanou Nintendo hrou na jakoukoli konzoli v rámci Evropy.

Jsme vděční za podporu hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom od fanoušků a těšíme na jejich dobrodružství i výtvory v Hyrule

Stephan Bole – prezident Nintendo of Europe

I ve svém sedmém roce si Nintendo Switch udržuje momentum, kdy zažívá silné prodeje, jak ostatně aktuálně demonstrují rekordní prodeje novinky,“ říká prezident Nintendo of Europe Stephan Bole. „Jsme vděční za podporu hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom od fanoušků a těšíme na jejich dobrodružství i výtvory v Hyrule,“ pokračuje Bole.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je přímé pokračování hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. V tomto titulu se hráči vydají objevovat zemský povrch Hyrule i Nebeské ostrovy, které se tyčí nad ním. Objevujte nové oblasti, nebezpečí, výhledy i hádanky, které vyžadují chytrá řešení. Využívejte nové schopnosti Linka a bojujte společně s Linkem proti zlovolným sílám, které ohrožují celé království.

Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je logo_cqe.png.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share