Distribuční společnost Digerati Distribution, která nám již není vůbec cizí, se spolčila s herním studiem [bracket]games za účelem vydání cenami ověnčené a kritiky oceňované hry Three Fourths Home na Nintendo Switch. Ve speciální prodloužené verzi se tak minimalistická hra, která člověka hluboce zasáhne, ba i ovlivní, objeví už 10. května 2018. Již brzy se na našem webu dočkáte recenze.

Hra debutovala už v roce 2014, a to na počítač. Od té doby sesbírala mnoho ocenění a nominací, včetně nominace na IGF, což je jedna z největších herních světových akcí. Ve hře se zhostíte mladé Kelly, která je nucena se přestěhovat z venkova do Nebrasky. Zpátky do toho prázdného bytu, do toho zdánlivě nekonečného moře kukuřičných polí s nimiž si vítr hraje a do těch rušných a hektických měst. Najednou se ze západu přižene silná bouře a Kelly se musí neprodleně dostat domů, do bezpečí. Ani ne dvacet kilometrů před bytem jejích rodičů dostane telefon od své matky…

Celý příběh se odehrává právě když je Kelly za volantem. Při cestě míjíte nádhernou, leč minimalistickou grafiku a hra s vámi prostřednictvím svého prostředí interaguje. Zároveň odkrýváte příběh, který se udává skrze telefonní hovor s rodiči a mladším bratrem. Hra nabízí až 800 možností, podle kterých se konverzace bude stáčet dál.