Train Valley se možná objeví i na Switchi

Herní studio Flazm má za sebou dlouhou éru budovatelských vlakových her. Jejich první tituly Railway Valley, sequel a spin-off byly vypuštěny do světa už v roce 2008 a publikum je přijalo velmi kladně. Po dosažení 15 000 000 celkového stažení si však usmyslili, že musí celou herní sérii, a franšízu jako takovou, posunout na vyšší úroveň, a tak v roce 2012 začali pracovat na úplně nové hře. A tak v roce 2014 spatřilo světlo světa hra Train Valley. Nyní, o 4 roky později, se studio úspěšně vrací se sequelem Train Valley 2. Ten vyšel již koncem března tohoto roku, ovšem pouze pro počítač a navíc v rámci předběžného přístupu služby Steam.

Protože brzy na Nintendo Switch přistane podobná hra se stejnou tématikou (Mini Metro od Dinosaur Polo Club), napadlo nás se zeptat vývojářů na Twitteru, zda sami nechystají druhý díl i na úspěšnou hybridní konzoli. A odpověď nás překvapila – přemýšlí o tom, ale rozhodně to nechtějí uspěchat. Vše se tedy bude odvíjet od toho, kdy a jak se z předběžné verze stane finální vydaná verze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

Sledujte živou prezentaci z Tokya 13. ledna 2017

Blíží se moment, na který jste všichni tak dlouho čekali! Více o nové konzoli Nintendo Switch se totiž dozvíte již 13. ledna při Nintendo Switch Presentation 2017, která bude vysílaná živě z Tokya.    Živý přenos si můžete naladit na webových stránkách http://www.nintendo.co.uk/switch v pátek 13.  ledna v 5:00 středoevropského času! Tisková zpráva ConQuest entertainment
Total
27
Share