Trials of Mana – Remake klasického RPG právě v prodeji

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že od dnešního dne je v prodeji remake klasického japonského RPG Trials of Mana, které bylo vydáno původně v roce 1995 pod názvem Seiken Densetsu 3. Hra Trials of Mana je prodeji od 24. 4. 2020 na PlayStation 4 a Nintendo Switch. 

Prožijte milované dobrodružství Trials of Mana v plně zmodernizované podobě s kvalitní grafikou, vylepšeným bojovým systémem, namluvením postav, předělaným soundtrackem a více! Odvážný příběh překonání nástrah osudu dostal nový život! Budou mladí hrdinové schopni využít síly many k záchraně světa, který se nachází na pokraji zničení? Překrývající se příběh vzájemně propojených osudů se mění v závislosti na výběru hlavní postavy a společníků. Když svět zahalila temnota, bohyně Goddess of Mana povstává a uvězní monstra destrukce do osmi kamenů Mana Stones a zachrání tak království před zničením. Bohyně, která je oslabená přestavbou světa, se promění ve strom a upadne do tvrdého spánku, který trvá mnoho let. Síly zla však brzy začnou usilovat o osvobození démonů a získání nadvlády nad světem. Začnou příšernou válku, která destabilizuje celé království. Mír je u konce. Mana se začne vytrácet ze světa a strom Bohyně začíná chřadnout…

Hra Trials of Mana je v prodeji od 24. 4. 2020 na PlayStation 4 a Nintendo Switch. Pro více informací o hře navštivte naše stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
18
Share