TrollHunters: Defenders of Arcadia – Navštivte svět animované trilogie

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment představuje novou hru na motivy oblíbené animované Netflix série Tales of Arcadia. Hra DreamWorks Trollhunters: Defenders of Arcadia bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Sníš o životě plném dobrodružství? Nazuj si železné boty průměrného teenagera jménem Jim Lake, který byl vybrán jako Trollhunter, a vydej se na epickou a nezapomenutelnou cestu napříč magickým světem Arcadie a zastav hrozící časovou apokalypsu v nové videohře DreamWorks Trollhunters: Defenders of Arcadia. S pomocí věrných přátel, jako je Claire, Toby a AAARRGGHH!!!, budeš mít možnost znovu prožít nezapomenutelné momenty z tolik oblíbené filmové trilogie Tales of Arcadia. Vstup do nádherných 3D světů z filmů Trollhunters, 3 Below a Wizards. Připrav se na boj s podivnými gnómy, skřety a obrovitými nyarlagrothy stvořenými vizionářským tvůrcem Guillermo del Toro.

Hra DreamWorks Trollhunters: Defenders of Arcadia bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. 


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
6
Share