Trüberbrook bude v krabicové verzi obsahovat tištěný manuál

Začátkem roku 2019 jsme vás informovali o předobjednávkách hry Trüberbrook v online obchodech jako např. Amazon. K dnešnímu dni byly všechny předobjednávky stáhnuty a lidem, kteří si hru již předem zakoupili, byly refundovány peníze. Společnost Headup Games, jež hru distribuje, se pravděpodobně snaží o vymýcení falešného data vydání, z úst tvůrců totiž zatím vůbec nevyznělo. Dnes společnost překvapila ohlášením vydání manuálu, který bude dostupný v každé krabičkové verzi hry (platforem Nintendo Switch a PlayStation 4). Tento 24stránkový manuál funguje jako průvodce, odhaluje zákulisí města jako takového, ale ukazuje i artworky, různé tipy a detailně představuje hlavní hrdiny a vedlejší postavy.

Součástí tiskové zprávy byly i dva nové screenshoty, jeden jsme použili jako náhledový obrázek a druhý můžete vidět níže.

Trüberbrook je vrušující tajemnou adventurou zasazenou do Německa 60. let minulého století. Hráč se vžije do role mladého amerického fyzika Hanse Tannhausera, který vycestuje do stárnoucí leč překrásné stejnojmenné lázeňské vesnice uprostřed zalesněné krajiny západního Německa. Tannhauser pracuje na své dizertační práci a snaží se zde překonat tvůrčí krizi, ale místo zaslouženého odpočinku zjistí, že tady něco nehraje a připlete se do věcí, kde bude muset nakonec zachránit celý svět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
2
Share