Two Point Hospital dorazí 25. února

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Sega přináší nové vývojářské video ke hře Two Point Hospital, která bude v prodeji od 25. 2. 2020 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. 

Podívejte se na nové video, ve kterém Vám Ben Huskins a Lauren Woodroffe z herního studia Two Point Studios přiblíží, jak byla hra Two Point Hospital přepracována pro konzole a že hraní na ovladači bude minimálně stejně zábavné jako s klávesnicí a myší. V netradičním a fascinujícím světě Two Point Hospital se jakožto ředitel nemocnice musíte naučit každý den vypořádat s mnoha ošidnými situacemi a nejrůznějšími výzvami a také prokázat svou schopnost stavět, léčit pacienty a inovovat za každých podmínek. Také nesmíte zapomenout na pravidelné školení a nábor personálu, čímž zajistíte plynulý chod a konkurenceschopnost své nemocnice. Že nejste schopni zachránit každého pacienta? Žádný strach, od toho je tady nemocniční chytač duchů!

Hra Two Point Hospital, která byla původně vydaná pouze digitálně pro PC v roce 2018, nyní přináší širokou škálu nových herních prvků a vylepšení, které byly do hry implementovány také díky zpětné komunitní vazbě. Mezi novými prvky, které na hráče čekají, je například nástroj návrhu interiéru Interior Designer, kopírovatelné rozložení místností nebo nástroj úpravy herních postav. Hra Two Point Hospital také přinese nedávno vydané dodatky do hry, jako je rozšíření Bigfoot nebo Pebberley Island. Hra Two Point Hospital vychází 25. 2. 2020 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Pro více informací o hře navštivte naše stránky zde, případně oficiální stránky hry zde.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
21
Share