Two Point Hospital: JUMBO Edition vyjde na konzolích 5. března 2021!

Přidejte se k 3 milionům hráčům Two Point Hospital a ponořte se do verze JUMBO Edition, která přináší více nemocnic, více léčebných metod a více zábavy v jednom balíku napěchovaném až po okraj. SEGA® Europe Ltd. a Two Point Studios™ s radostí oznamují, že skvěle hodnocený manažerský simulátor Two Point Hospital™ vyjde 5. března 2021 na konzolích ve verzi JUMBO Edition – tedy jako balík napěchovaný novým obsahem, který si budou moci vychutnat stávající fanoušci i noví ředitelé nemocnic! Two Point Hospital: JUMBO Edition bude k dispozici na platformách Sony PlayStation® 4 a Nintendo™ Switch, a to digitálně i ve fyzických kopiích a pouze digitálně pro Microsoft Xbox® One. Díky zpětné kompatibilitě si budete moci zahrát JUMBO Edition i na konzolích Xbox Series X|S a PlayStation 5.

Na celém světě se u této hry baví už více než 3 miliony lidí, je tedy zcela ideální chvíle na to, abyste Two Point Hospital objevili i vy! Vybudujte špičkovou nemocnici a navrhněte to nejkrásnější a nejlépe zařízené zdravotnické středisko v celém Two Point County. Zacvičte své zaměstnance a zvyšujte jejich kvalifikaci, naučte se správně využívat bohatou škálu jejich osobnostních rysů, prozkoumávejte nové oblasti, odhalujte neobvyklé choroby a vytvořte velkolepé zdravotnické impérium!

Obsah JUMBO Edition

JUMBO Edition obsahuje základní hru, čtyři rozšíření a dva balíky předmětů, celkem vás tak čeká 27 nemocnic, 189 nemocí a nepřeberné množství vybavení, které si můžete do svých špitálů pořídit. Každé rozšíření hráče zavede do nových oblastí, ve kterých se budou muset vypořádat se specifickými místními nemocemi a výzvami.

Bigfoot vás zavede do mrazivého kraje Pointy Mountains, ve kterém slavný yetti Bartholomew F. Yeti už dlouho žádá o zkvalitnění zdravotnických služeb. Pan Yeti bude potřebovat vaši pomoc při léčení nových nemocí, jako je prochladlé rameno, bardská horečka či polární zářez!

Pebberley Island začnete své dobrodružství ve vlahém podnebí Pebberley Reef, načež vyrazíte do neprozkoumané oblasti Overgrowth, abyste nakonec zdolali horu Topless Mountain při pokusu o odhalení ztraceného tajemství věčného mládí.

Při průchodu Close Encounters vás budou doprovázet všudypřítomné zprávy o setkání s mimozemšťany. Připravte se na konspirační teorie, tajné komplexy a neobvyklé nemoci, jako jsou vědecká terorie či ztráta lidství. Možná vám budou muset pomoci doktoři z jiných světů…

Dáváte-li přednost ekologii a Matce přírodě, žádný problém! V Off The Grid na vás při cestě za ekologicky přívětivým úspěchem čeká zcela nový herní mechanismus. Navštivte první ekologické město v Two Point County, pusťte se do zahradničení a dejte pozor, ať nechytíte hnilobu kořenů nebo zelené prsty!

Vydejte se zpátky v čase s úchvatnou kolekcí 26 retro a starožitných předmětů, které si můžete po svých nemocnicích rozmístit díky Retro Items Pack, nebo v sobě probuďte svého vnitřního umělce s balíkem Exhibition Items Pack. Podrobnější informace o jednotlivých rozšířeních a balících předmětů najdete zde.

Krabicová verze Two Point Hospital: JUMBO Edition bude k dostání 5. Března 2021 pro PlayStation 4 a Nintendo Switch.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
8
Share