Uvařte si v šapitó v novém DLC do hry Overcooked 2

Vyhrňte si rukávy, vlezte do kanónu, připravte se, pozor… bum! Ghost Town Games ve spolupráci s Team17 představují nové a vypadá to, že zároveň i poslední dodatečný obsah do hry Overcooked 2, odehrávající se tentokrát v cirkusovém prostředí s názvem Carnival of Chaos!

Tvůrci Overcooked vždy přicházeli se zajímavými lokacemi pro prostředí svých DLC, ale osobně by mě v životě nenapadlo, že to dojde až sem, do cirkusového šapitó. Hráči se mohou těšit na 12 nových klasických kuchyní a 3 nové Kevinovy levely. Kromě toho se jim dostane i 4 nových kuchtíků inspirovaných postavami v cirkusu – principála, siláka, klauna a akrobata! Nově budete smažit donuty a připravovat hotdogy, nebo je dokonce kombinovat dohromady s novou mechanikou kombo jídel! Nově totiž budete jídla vydávat na tácích, na kterých kromě hlavního jídla přijde i nápoj, dezert a/nebo pochutinu navíc formou hranolek nebo cibulových kroužků. Správně, nově budete dokonce připravovat i nápoje! Naprostou novinkou je slavné cirkusové dělo, kterým budete ostatní spoluhráče vystřelovat na druhou stranu kuchyní.

Nové placené DLC zakoupíte už teď na Nintendo Switch eShopu za 125 Kč (€4.99), případně jej obdržíte zdarma v rámci Season Passu. Season Pass vám umožní přístup k dříve vydaným DLC a Carnival of Chaos, to vše za cenu 450 Kč (€16.99).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
10
Share