V Dubnu do NES knihovny přibydou hned tři hry

Do emulátoru NES pro předplatitele Nintendo Switch Online v půlce dubna přijdou tři hry, oproti minulým měsícům navíc stejné, jako v Japonsku. Pokud tedy máte vytvořený účet v Japonském regionu se zaplacenými online službami, nedostanete se k žádné nové regionální exkluzivitě. Těmito třemi hrami jsou:

Super Mario Bros.: The Lost Levels – Původně byla hra vydaná v Japonsku jako Super Mario Bros.® 2, v západním světě se objevila jen letmo. Fanoušci Maria určitě ocení známý vzhled a atmosféru, ačkoliv vylepšená hratelnost vytváří úplně nové výzvy. Kromě známých nepřátel tu ale jsou třeba jedovaté houby, zpětné Warp zóny a občasná tornáda, která vám mohou pomoci i uškodit.

Punch-Out!! Featuring Mr. Dream – Jako mladý boxer Little Mac dostanou hráči jedinečnou šanci poprat se s velikány z kruhů World Video Boxing Association. Podejte si je jednoho po druhém, počínaje vychrtlým Glass Joem. Probojujte se přes Kinga Hippa až k samotnému titulu WVBA šampiona. Hráči musí správně načasovat svoje údery, aby knokautovali soupeře, ale také musí vnímat každý jejich pohyb, aby se včas vyhnuli drtivé ráně.

Star Soldier – Star Soldier, původní hra, která spustila dlouho běžící Soldier sérii. Navštivte vznášející se vesmírnou stanici, kterou obývá obří počítač pojmenovaný Starbrain. Vaše mise: zabraňte ve své malé Caesar stíhačce Starbrainovu galaktickou invazi a probijte se přes všech 16 úrovní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
38
Share