V-Rally 4 zavítá na Switch letos v září

Co Nintendo konzolím dlouho chybělo, byla pořádná závodní simulace. Trochu to napravil Gear.Club unlimited, který momentálně testujeme, nicméně i ten se stále drží arkádovějšího stylu. Dnes konečně přichází skvělá zpráva pro závodníky. Bigben a Kylotonn oživují klasickou sérii V-Rally a její 4. díl, který je prvním vstupem od roku 2003, vyjde na PC, Xbox ONE, PS4 a hlavně Nintendo Switch letos v září.

Epický titul, který na trhu chyběl už od roku 2003, se nyní vrací ve velkém stylu s více než 50 modely ikonických závodních aut, vhodných pro extrémní jízdu. Nostalgičtí hráči mohou sbírat, upgradovat, přizpůsobovat a perfektně řídit svá oblíbená auta, tři z nich se objevila v dnešním traileru – Porsche 911 Safari, Ford Mustang a Ford Fieast RS RX.

V-Rally poprvé vyšlo v roce 1997 na první PlayStation a přineslo velkou revoluci v žánru závodních her se 3 m=ody a výběrem skutečných vozidel a známých tratí. O několik let později sklidil ohromný úspěch třetí díl s módem kariéry s rozhodováním o týmu a ještě větším množstvím tratí.

U V-Rally 4 je cíl zůstat věrni identitě série, která si získala podporu miliónů fanoušků, a najít rovnováhu mezi senzací, prezentací a simulací spolu s co nejlepší grafikou a hratelností, jakou můžou aktuální technologie nabídnout.

“Je pro mě velká výsada opět pracovat na V-Rally sérii,” řekl Alain Jarniou, ředitel vývoje hry u Kylotonnu. “Je to úžasný titul, ke kterému mám zvláštní vztah. Měl jsem to štěstí připojit se jako programátor k týmu, který stojí za V-Rally 3 na PlayStation 2. Jsem hrdý na to, že na sérii můžu pracovat po 15 letech znovu.”

Vlastnosti V-Rally 4:

  • Rally: Cestujte po celém světě – v Africe, Sequoia Parku nebo Japonsku a podmaňte si množství tratí i v extrémních podmínkách – sněhu, ledu nebo bahna.
  • Extreme-Khana: Musíte být mistři driftu, abyste si poradili na těchto speciálních tratích.
  • V-Rally Cros: Zanechte své soupeře v prachu na těchto prašných asfaltových cestách a poraďte si se sedmi protivníky.
  • Buggy: Naskočte do vozítka do všech terénů a vyhrajte závody v šíleně hrbolatých tratích. Pozor, hrozí mořská nemoc!
  • Hillclimb: Vyšplhejte až na vrchol za volantem silných aut.

Také budete moct dokázat své řidičské umění v módech KariéryOnline.

Absent since 2003, the epic title is now making its big comeback with more than 50 models of emblematic rallying and extreme motorsports vehicles. Nostalgic players can collect, upgrade, customize, and master the favorite cars, three of which can be seen in today’s trailer – a Porsche 911 Safari, a Ford Mustang and a Ford Fiesta RS RX.

V-Rally was first released in 1997 on PlayStation 1, revolutionizing the genre with 3 game modes and a selection of real-world vehicles and famous tracks. Some years later, on PlayStation 2, V-Rally 3 released to huge success, adding a career mode with decisive team choices and an even greater number of tracks.

With V-Rally 4, the goal is to remain faithful to the identity of the franchise, which earned the support of millions of fans, and to strike a perfect balance between sensation, presentation, and simulation, while offering the best graphics and gameplay the latest technology can support.

“It’s a real privilege for me to once again work on the V-Rally series,” said Alain Jarniou, Game Director at Kylotonn. “It’s an extraordinary title that I have a very special connection to. I had a chance to join the team that created V-Rally to develop V-Rally 3 on the PlayStation 2 as a programmer. I’m very proud to be working on the franchise again 15 years later.”

V-Rally 4 features:

+ Rally: From Africa to Sequoia Park and Japan, travel the world along difficult tracks and in extreme conditions, such as snow, ice, and mud.
+ Extreme-Khana: You’ll have to be a master of precision and drifting on these tracks full of pitfalls.
+ V-Rally Cross: Leave your opponents in the dust on these dirt and asphalt tracks and take on 7 expert adversaries.
+ Buggy: Hop into your all-terrain vehicle to win the race on these particularly rugged tracks. Not for the faint of heart!
+ Hillclimb: Race to the top behind the wheel of powerful cars.

You can also prove yourself in V-Rally 4‘s Online and Career modes.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
31
Share