Vražedně-logické běsnění ve hře Slayaway Camp

Vražedné zprávy, vespolek! Vydavatelství Digerati Distribution dává na vědomí, že cenami ověnčená logická hra Slayaway Camp: Butcher’s Cut zamíří v březnu na Nintendo Switch. Takže se pořádně připravte. Sbalte si na tábor Slayaway Camp, kde se místo špekáčků bude škvařit vaše příčetnost!

Slayaway Camp je prvním titulem od vývojářského studia Blue Wizard Digital. Tohle studio spoluzaložil Jason Kapalka, tvůrce, který stojí za tituly Peggle nebo např. Bejeweled. Hra je jakousi parodií na různé hororové filmy a seriály. Jednotlivé světy jsou jako videokazety, jednotlivé úrovně jsou kapitoly a v každém hororu je tak samozřejmě i jiný vrah. Pro náročnější hráče jsou tu vystřižené scény, což jsou složitější úrovně z daného světa.

Nintendo Switch verze bude kromě tlačítkového ovládání podporovat i dotykové, a pokud zrovna nepatříte mezi fandy hektolitrů krve a animovaného násilí, v nastavení můžete tyto možnosti vypnout. Čeká na vás přes 300 úrovní, přes 60 různých zabijáků a celkem přes 90 různých způsobů úmrtí. O dabing se postarali Mark Meer, kterého můžete znát jako Commandera Sheparda ze série Mass Effect, a Derek Mears, který si ve filmové verzi Pátek třináctého zahrál psychopatického vraha Jasona Voorheese v rebootu z roku 2009.

O bližších informacích budeme informovat a již teď můžeme odhalit, že se určitě dočtete recenze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
22
Share