Vycvičte si armádu opic v The Survivalists

Britský přední distributor a vývojář indie her Team17 si pro své fanoušky přichystal nové informace o strategické a survival hře The Survivalists, spin-offu série The Escapists. V nové hře se vyplavíte na ostrově, kde budete s ostatními hráči usilovat o přežití v místní fauně a flóře. Dnes nám studio představuje více informací o tzv. Mimic System, neboli mimickému systému, pomocí kterého můžete vycvičit a vytrénovat opice.

Mimic System bude využívat jako hlavní ingredienci banány – pomocí nich si můžete ochočit divoké opice, které oplývají ostrov. Pokud se vám podaří si je přiklonit na svou stranu, budete jich moct využít ve svůj prospěch. Nejprve svému vzdálenému příbuznému ukážete, co chcete udělat, dáte jim k tomu nástroje a pak už jen můžete sledovat, jak za vás odvádějí veškerou práci. Existují celkem 4 různé druhy zaměření:

  • Válečník – Opičí válečníci budou po vašem boku bojovat a spolu s nimi můžete prozkoumávat nocí zahalené krajiny, dungeony a chránit se před nájezdy nepřátel. Vybavit je můžete mečem, sekerou nebo třeba oštěpem.
  • Lukostřelec – Pokud opice opatříte lukem a šípy, už nikdy nebudete muset hlídat na strážné věži.
  • Řemeslník – Tihle primáti jsou vycvičení ke craftění a vyrábět můžou skoro všechno – od základních nástrojů až po pokročilé stavební bloky.
  • Průzkumník – Opičí průzkumníci vám budou sbírat základní materiály, jako je dřevo, jídlo a kameny.

Hra The Survivalists vychází v roce 2020 na Nintendo Switch a další platformy.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
30
Share