Vydání Saints Row The Third pro Switch nebude obsahovat 100% DLC… A to je dobře!

O svém záměru vydat Saints Row: The Third – The Full Package na Switch nám vydavatel Deep Silver pověděl na loňském gamescomu. Nedávno bylo objeveno, že balení nebude až tak “full”.

Listing na 365games.co.uk odhalil, že rozšíření Bloodsucker Pack a Unlockable Pack nebudou součástí hry, kvůli rovnováze hry a jejímu vylepšení na základě feedbacku.

Two DLC packs – the Bloodsucker Pack and the Unlockable Pack, have been omitted for game balance and improvement based on feedback.

Když se vypořádáme s prvními náznaky rozčílení, že další “kompletní vydání” zase není kompletní, ve skutečnosti jsme za to docela rádi. Unlockable Pack podle popisku na Steamu “Odemkne všechny bonusy, upgrady a předměty, které jste neodemkli během hraní.”, u Bloodsucker Pack Steam uvádí, že díky němu budete ve hře dostávat peněžní bonusy a možnosti získat peněz ještě víc, navíc i možnost vyléčit se díky Dracula skillu vysátím živých štítů.

Obě dvě vynechaná rozšíření jsou tedy jen jakýmsi boostem a když se podíváme, co o nich říkají hráči, chápeme, že budou vynechána. Kritiku si u hráčů DLC vysloužila hlavně proto, že “Příliš zjednodušují hru, až je to vlastně nuda.”, či “Všechny tyto bonusy dostanete od začátku, čímž se úplně rozbíjí křivka obtížnosti hry. Pořiďte si tato DLC, jen pokud si chcete zahrát za upíra. Jinak totiž hru příliš rozbíjí.” Podle dalších komentářů opravdu nestojí za to pořizovat si něco, co hru prakticky dokončí za vás, “Pak se mi místo hry můžou rovnou načíst závěrečné titulky.” Zda půjdou tato rozšíření koupit později na eShopu, zatím není známo.

Ať už vám nepřítomnost těchto doplňků vadí či ne, Saints Row: The Third – The Full Package pro Nintendo Switch vyjde 10. května jak digitálně, tak fyzicky, a ceny by se podle zmíněného obchodu mohla pohybovat okolo tisícovky korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share