Užijte si kouzelný svět BALAN WONDERWORLD v připravovaném DEMO, které bude ke stažení 28. ledna 2021. Společnost Square Enix Ltd., oznámila, že příští týden bude vydáno bezplatné demo pro hru BALAN WONDERWORLD™ – zcela novou akční hru od tvůrců Sonic the Hedgehog. Demo bude možné hrát od 28. ledna 2021* a hráčům umožní dvě hodiny zábavy ještě před vydáním hry, které je 26. března 2021. Demo si můžete vychutnat s přáteli v místním režimu spolupráce nebo v režimu pro jednoho hráče na každé platformě, na které bude hra k dispozici v den vydání.

Dva hráči mohou prozkoumávat kouzelný svět jako Leo a Emma v místním kooperativním módu a kombinovat různé schopnosti které jim propůjčují různé obleky. Užívejte si minihry a sbírejte Balanovy sošky. Demo představí tři z dvanácti kouzelných světů.

1. svět – Můž, který zuří proti bouři

Tento tajemný svět je utkán ze vzpomínek farmáře Jose Gallarda, farmáře, jehož krásné kukuřičné pole zasáhla bouře. Uvnitř světa číhá Barkholomew, který stělesňuje Joseho zoufalství po zničeném kukuřičném poli.

Využijte k úspěšnému dokončení řadu kostýmů, včetně Jumping Jack, který umožňuje hráčům skákat z místa na místo a kam by se normálně nedostali, a také Dainty Dragon, který svým ohnivých dechem čistí překážky z cesty!

4. svět – Chlapec, který byl byl větrem

Čtvrtý svět se odehrává ve fantastickém prostředí zrozeném ze srdce Chang Haoyu a jeho lásky k otevřenému nebi, kde jsou po obloze rozptýleny plovoucí ostrovy všech velikostí. V tomto světě by se mohl hodit kostým Stoupající ovce, který se může vznášet nafouknutím a načechrání rouna , a kostým Aero Acrobat, který může stoupat po obloze a mířit kopy na balóny a nepřátelé!

6. svět – Dívka a kotě

Šestý svět sleduje příběh Caaa Miliganové a zobrazuje město, kde potkává roztomilé kotě. V tomto kouzelném světě postaveném z příjemných vzpomínek Cass, se ve vzduchu vznášejí kousky cukrovinek a knih. Mezi kostýmy, které pomohou hráčům řešit záhady a provádět silné útoky, patří kostým Gear Prince, který dokáže roztočit ovladače.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o