Fanoušci, kteří se již nemohou dočkat tenisových zápasů v Mario Tennis Aces na Nintendo Switch konzoli, dostanou možnost si hru vyzkoušet o něco dříve díky online turnaji, který vyjde zdarma před vydáním hry. Do tohoto online turnaje se hráči mohou zapojit již 1. června.

Tenisoví nadšenci si budou moct vybírat ze 4 postav – Mario, Peach, Yoshi a Bowser a zúčastnit se tak online multiplayer zápasů turnajového formátu. Za postupování turnajem budou hráči odměněni body a při nasbírání dostatečného množství bodů dostanou hráči možnost odemknout dalších 5 dodatečných postav.

Jako bonus k online turnajům získají hráči také možnost potrénovat v singleplayerových utkání proti počítačem ovládanému protivníkovi*. Ať už hráči budou zápasit v online turnajích proti ostatním hráčům a nebo budou trénovat proti CPU, tak všichni zúčastnění odemknou zdarma dodatečný Mario kostým, který budou moct využít později v plné hře.

Hráči budou mít možnost si stáhnout demo zdarma s předstihem na Nintendo eShop a být tak připravení na otevření turnaje, ke kterému dojde 1. června v 16:00 a končit bude 4. června v čase 00:59.

Vyzkoušejte tenisovou akci, která na vás čeká v Mario Tennis Aces v Mario Tennis Aces Pre-launch online turnaji, který začne 1. června v 16:00 a končit bude 4. června v čase 00:59. Ke stažení na Nintendo eShop v předstihu. Plná verze hry Mario Tennis Aces pro Nintendo Switch k dostání od 22. června 2018.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s