WRATH: Aeon of Ruin dorazí na Nintendo Switch už tohle léto

WRATH: Aeon of Ruin je temné fantasy hororové FPS, poháněný původním Quake engine od vydavatelů 3D Realms, 1C Entertainment a KillPixel Games. Dnes byla vydána důležitá aktualizace předběžného přístupu. Hra je očekávána v létě 2021 na PC, Nintendo Switch™, PlayStation®4 a Xbox One.

Ponořte se do srdce již dlouho zničených lesů s objevte Trinket of Deflection, artefakt, který vyvolá temný štít. V případě nouze akrivujte Trinket of Deflection, abyste odrazili nepřátelské střely nebo vyrazili do útoku. Ale pozor na Lurkera, novou vodní nestvůru, která na vás čeká v hlubinách.

Rok v karanténě představoval pro všechny výzvu, Kill Pixel byl schopen dodat slíbené aktualizace předběžného přístupu. WRATH se spustí v létě 2021, bez poklesů obsahu. Tento finální úsek zajišťuje, že celá hra bude spuštěna na PC a konzolích se třemi světy, z nich každý bude stejně rozšířený jako ten první, nabitý gotickými hrůzami a smrtícími zbraněmi. Přesné datum vydání bude oznámeno později v tomto roce.

“I když odložení hry není nikdy ideální, chtěli jsme vydat jednu úžasnou závěrečnou aktualizaci, než hru vydáme,” řekl Frederik Schreiber, více prezident společnosti 3D realms a producent hry WRATH. “Léto se může zdát daleko, ale pilně pracujeme na tom, aby byl WRATH tou nejlepší hrou, jakou může být.”

Milována hráči (91% velmi pozitivních hodnocení na Steam od hráčů), médii a tvůrci obsahu. WRATH: Aeon of Ruin je k dispozici pro PC skrze Steam Early Access, pro PC, Nintendo Switch™, PlayStation®4 a Xbox One bude hra k dispozici v létě  2021.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
18
Share