Xenoblade Chronicles: Definitive Edition dorazí na konci května

Remasterovaná verze moderní klasiky z Wii má konečně stanovené datum vydání. Že se po všech stránkách vylepšené hry dočkáme i na Switchi, nám bylo oznámeno už dříve, v dnešním Mini Directu jsme se dozvěděli, že k tomu dojde 29. 5. 2020. Hra má samozřejmě lépe vypadat a údajně i běžet plynuleji (podle toho usuzujeme, že bude vykreslovat v 60 snímcích za sekundu). Kromě toho byly znovu nahrané i některé skladby hudebního doprovodu. Všem, kdo na konci příběhu chyběl závěr, se mohou těšit na nový epilog – Xenoblade Chronicles: Definitive Edition – Future Connected, který odhalí další část děje.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition vyjde 29. 5. 2020. Oznámena byla i limitovaná edice obsahující kromě hry i steelbook, kód ke stažení soundtracku, plakát, artbook a vinylová deska s výběrem hudby. O její dostupnosti v tuzemsku vás budeme informovat.

Pokud vás hra nadchla a přemýšlíte, čím si ukrátit dlouhou chvíli než vyjde, doporučujeme zahrát si aktuálně dostupný druhý díl, který však na první dějově nenavazuje. Více o něm se dočtete v naší recenzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
7
Share