Yo-Kai Watch mánie pokračuje

Svět Yo-Kai Watch se šíří jako lavina a po Japonsku si fenomén oblíbili děti a dospělí v Americe, Evropě a nebo třeba v Austrálii. První díl u nás sice vyšel až v roce 2016, na východě si seriálů a her užívají už od roku 2013. V sérii vzniklo několik dalších pokračování, spin-offů, mobilních her a také seriálů, nejnovější díl Yo-Kai Watch 4 vyšel v Japonsku před pár týdny a zbořil tamní rekordy v prodejích videoher. Zároveň také šlo o první díl, který místo ze zařízení z rodiny Nintendo 3DS zamířil na Nintendo Switch. A zdá se nebude posledním.

Level-5, společnost stojící za vývojem titulů, skrze svoji virtuální YouTbe sérii potvrdila vydání remaku prvního dílu Yo-Kai Watch na Nintendo Switch. Hra by měla dorazit 20. září 2019 po boku Nintendo Switch Lite a The Legend of Zelda: Link’s Awakening. Další informace nejsou k datu psaní článku známy.

A když už jsme se bavili o tom posledním díle z hlavní série, Level-5 na konferenci během Anime Expo zodpovědělo otázku, na jejíž odpověď čeká spoustu nadšených fanoušků – dočkáme se Yo-Kai Watch 4 i na západě (v Americe a v Evropě)? Vývojáři oznámili, že je to v plánu, ale hra dorazí až se ve zmíněných zemích odvysílají řady seriálu, na který nejnovější přírůstek přímo navazuje. Zda to bude letos nebo příští rok, není jasné.

Zdroj, zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
10
Share