Zachraňte svět před temnem v Odallus: The Dark Call

Indie vydavatel Digerati s potěšením oznamuje, že úspěšná akční plošinovka Odallus: The Dark Call, která byla vyvinuta indie studiem JoyMasher, bude brzy k dispozici na konzolích. Pro Nintendo Switch bude možné hru stáhnout od 8. února. Vydání verzí pro PS4 a Xbox One je plánováno na jaro 2019.

Verze pro Nintendo Switch bude u příležitosti vydání k dispozici s 20% slevou, která ovšem bude časově omezena. Vedle toho, každý, kdo si koupí hru Odallus: The Dark Call pro Nintendo Switch, bude mít nárok na 10% slevu na hru Oniken: Unstoppable Edition, která byla také vyvinuta studiem JoyMasher a která je pro Nintendo Switch vydávána současně s hrou Odallus: The Dark Call.

Již od svého vydání byla PC verze hry Odallus: The Dark Call kritiky velmi chválena za svou náročnost a věrnost klasickému stylu hry.

Destructoid: “Pokud chcete znovu prožít pixelovanou radost z dob hry Castlevania, stačí sáhnout po hře Odallus: The Dark Call

RockPaperShotgun: “Groteskní, krásná a pochmurná, Odallus je jedna z nejlepších her z alternativních osmdesátých let, která bych rád zažil”

IndieGames.com: “Je vším, co jsem už léta chtěl v temné akční hře, a nyní je tady. Nechci dělat nic jiného než trávit čas v hlubokých tunelech a chátrajícím světě hry Odallus

WorthPlaying: “Odallus dělá všechno správně, a to s prezentací, která může kdekomu navodit mylný dojem, že jde o dlouho ztracenou klasiku. Fanoušci, kteří milují dobrodružné hry z této konzolové éry, by si Odallus neměli nechat ujít”

Díky partnerství s Eastasiasoft Limited bude hra Odallus: The Dark Call v létě (přesné datum bude oznámeno později) vydána digitálně také pro PS4 a Nintendo Switch v Japonsku a dalších oblastech v Asii. Na Play-Asia.com budou také k dispozici následující fyzické verze:

  • Odallus: The Dark Call (PS4)

  • Oniken + Odallus Collection (PS4/Switch)

  • (Switch)Oniken + Odallus Collection: Limited Edition

Data vydání ještě nejsou stanovena, ale všechny fyzické verze bude možné předobjednat u Play-Asia od 24. ledna 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share