Zaklínačský Thronebreaker se zničehonic objevil na Nintendo eShopu

Zaklínač je zpět a v nové hře vycházející z třetího dílu s podtitulem Divoký Hon se zničehonic dnes objevil na Nintendo Switch eShopu – přivítejme všichni společně Thronebreaker: The Witcher Tales! Thronebreaker je RPG hra pro jednoho hráče zasazená do světa Zaklínače. S využitím herních mechanik karetní zaklínačské hry Gwent se hráči znovu mohou vrhnout do monstry zapleveleného světa Geralta z Rivie. Hru pořídíte za 499 Kč nebo necelých €20.

Z dílny tvůrců stojících za řadou ikonických momentů ze hry Zaklínač 3: Divoký hon přichází hra Thronebreaker, která vypravuje příběh královny Meve, ostřílené vladařky Severních království Lyrie a Rivie. Zatímco svět stojí na pokraji chaosu a napětí mezi mocichtivou Nilfgaardskou říší a hrdými Severními královstvími narůstá, Meve je znovu nucena vydat se na válečnou stezku a vyrazit na temnou cestu zkázy a odplaty.

Svět hry Thronebreaker je napěchovaný interaktivními možnostmi – od záchrany vesnice před hordou monster přes hledání pokladu v prastarých ruinách až po hledání prostředků a vylepšování armády. Tvá cesta bude plná náročných voleb, které ovlivní stav okolního světa. Ať už se rozhodneš jakkoliv, budeš muset čelit následkům své volby – tím může být zběhnutí, zrada, či dokonce smrt. Mezi bitvami a průzkumem budeš trávit svůj čas cvičením a rekrutováním jednotek, odemykáním nových dovedností a přípravou taktiky. A když zrovna nebudeš plánovat další strategii, vrhneš se do obchodování s kupci či vyprávění válečných historek s kamarády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
13
Share