Zeldu a Super Mario Odyssey si brzy zahrajeme ve VR!

Nintendo skrze své sociální sítě dnes oznámilo podporu svého čtvrtého kitu Nintendo Labo: VR Kit pro hry Super Mario Odyssey a nejnovější Zeldu ze série The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Obě tyto hry získají 26. dubna zdarma stažitelnou aktualizaci, která umožní jejich použití s VR brýlemi.

Možnosti VR v jsou však v každé hře odlišné. Mezitím co v Super Mario Odyssey odemknou tři nové minihry v již existujících světech, kde hráč bude sbírat noty a zlaté mince, Zelda bude ve VR hratelná celá (podotýkáme, s výjimkou cutscén a herních videí). Zatím to vypadá, že ani v jedné z her nebude možné použití kamery z pohledu první osoby.

Navíc se hry dočkají jistě nějakého grafického vylepšení, protože si osobně zkrátka nedokážu představit hrát Zeldu ve VR s 30fps. Buď mi to vypálí oči nebo se pozvracím. Navíc Nintendo zatím na žádném videu, nebo v seznamu součástek na webu Nintendo Labo, neukázalo čelenku, která by mi VR brýle držela na hlavě. Bez ní si tak nedokážu představit samotné hraní, když jednou rukou budu muset držet brýle a druhou ovládat jen jeden Joy-Con ovladač ze dvou.

Zdroj

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se vám líbit
Total
0
Share