Nintendo Selects doplní své řady

Pokud si chcete doplnit herní vzdělání v oblasti titulů společnosti Nintendo, herní edice Nintendo Selects se svou neustále se rozrůstající soupiskou titulů je pro vás ideální startovní čarou. Již teď můžete v jejím rámci vybírat z více než pětadvaceti klasických her včetně takových kousků jako jsou The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a Star Fox 64 3D pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS či Super Mario Galaxy 2, Mario Kart Wii a Wii Sports Resort pro konzoli Wii (tyto tituly jsou v rámci Wii módu kompatibilní také s konzolí Wii U).

Již 15. dubna se navíc výčet Nintendo Selects titulů rozroste o dalších šest populárních Wii U her, kterých se dohromady na evropském trhu prodalo již přes 4 miliony. Tyto nové hry zastupují širokou škálu herních žánrů včetně klasických akčních skákaček.

New Super Mario Bros. U + New Super Luigi U

Ve hře New Super Mario Bros. U se k Mariovi, Luigimu a Toadovi přidá nový hrdina… Vy! Běhejte, skákejte a zadupávejte nepřátele na svých cestách skrze hromadu 2D úrovní a hrajte jako vaše Miičko v extra módech jako je Challenge a Coin Battle. Prozkoumejte obrovskou mapu světa plnou zcela nových úrovní a zakuste způsoby hraní, které jinde než na konzoli Wii U nenajdete. No a jakmile pokoříte jednu hru, v New Super Luigi U na vás čeká celkem 82 úrovní za Luigiho. Buďte ale rychlí, protože na dokončení každé úrovně nebudete mít mnoho času! Tento balíček je u nás poprvé dostupný samostatně mimo limitované Wii U balíčky.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Invaze Snowmadů zmrazila Donkey Kongův ostrov na jednu velkou kostku ledu a je na Kongovi, aby dal věci zase do pořádku. Sam nebo s kamarádem tak bude plavat, houpat se a sprintovat skrze šest zcela nových ostrovů plných nebezpečí, skrytých sběratelských předmětů a nezapomenutelných bossů.

Nové přírůstky do Nintendo Select edice budou taktéž obsahovat multiplayerové kousky, které si nikde jinde než na konzoli Wii U neužijete, a to:

Nintendo Land

Užijte si 12 atrakcí založených na některých z nejslavnějších značek společnosti Nintendo jako je Super Mario, The Legend of Zelda a Animal Crossing. Využijte Wii U GamePad společně s vašimi Wii Remote Plus ovladači a užijte si společně s vaší rodinou či přáteli řadu kooperativních i kompetetivních zážitků, nebo se díky možnostem dotykové obrazovky a pohybového ovládání Wii U Gamepadu pustit do atrakcí pro jednoho hráče.

Wii Party U

Pozvěte svoje kamarády na párty využívající to nejlepší z Wii U GamePadu a Wii Remote ovladačů, a která obsahuje 80 miniher pro hráče všech věkových kategorií a herních zkušeností! Užijte si pohled z očí do očí s vašimi protihráči, kdy budete každý držet jednu část Wii U GamePadu ve Wii U GamePad minihrách nebo se pohodlně usaďte u televize s vaším Wii U GamePadem a Wii Remote ovladači nad partičkou frenetického TV Party módu.

The Legend of Zelda: The Wind Waker HD

Link poprvé vyráží na dobrodružství v rozlišení 1080p v HD remasteru hry The Legend of Zelda: The Wind Waker původněvydané pro konzoli Nintendo GameCube. Napněte plachty, vyplujte na Great Sea a zachraňte Linkovu sestru i celou zemi na této nezapomenutelné výpravě!

LEGO® CITY Undercover

V kůži legendárního detektiva Chase McCaina se v utajení pustíte do honu na uprchlého zločince Rexe Furyho. Přestrojte se do různorodých oblečků a využijte jejich schopnosti k řešení hádanek, sesbírejte přes 100 vozidel a užívejte si volný pohyb po celém městě… vše samozřejmě v rámci policejní služby!

Majitelé konzolí Wii U se mohou těšit na další způsob, jak se dostat ke klasickým exkluzivním titulům, jakmile tato nová šestice her rozšíří soupisku Nintendo Selects po celé Evropě již 15. dubna tohoto roku!

Tisková zpráva, ConQuest Entertainment

1 comment
  1. Kdo jste nehráli Windwakera nebo City Undercover máte jedinečnou možnost koupit je za super penízky. Obě hry máme a jsou super!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share