Playtonic právě vydal trailer na svou nadcházejí , dle mého názoru úžasnou, 3D plošinovku Yooka-Laylee.

Titul má být vydán v 1. čtvrtletí 2017 a rýsuje se opravdu velmi pěkně. Nemůžu si pomoci ale je prostě nádherná, barevná, vtipná a vypadá i hratelně. Posuďte sami v traileru.

 

Gavin Price, kreativní ředitel a MD Playtonic, řekl následující o traileru a odložení až na rok 2017:

Jsme opravdu rádi, že dnes vydáváme svůj trailer na E3 pro Yooka-Laylee a můžeme tím potvrdit naši přítomnost v Los Angeles, kde budeme prezentovat hru poprvé do sdělovacích prostředků a vlivným lidem.

Prostřednictvím dialogů s našimi fanoušky, kteří si cení především kvalitu, jsme udělali obtížné rozhodnutí k odložení vydání Yooka-Laylee, na 1. čtvrtletí 2017. Zatímco jsme si byli jistí vydáním hry v říjnu, jak bylo původně plánováno, se tým nakonec rozhodl, že by chtěl přidat několik dalších měsíců pilování našeho plánu. Nakonec nám to umožní uvolnit lepší hru tisícům fanoušků, kteří nás podpořili v průběhu vývoje.

Jsme si jisti, že někteří budou zklamáni vyhlídkou na několik dalších měsíců čekání, nicméně tým Playtonic je přesvědčen, že udělal správné rozhodnutí pro hru a že budete spokojeni s výsledky, až hra přijde na začátku příštího roku.

Zdroj