Apríl 2018: Nová Pokémoní hra odkryta! Pokémon Lev a Pokémon Orlice, 8. generace… V ČESKÉ REPUBLICE?!

Ano, čtete správně! Osmá generace Pokémoních her se bude odehrávat v České republice! A jako by to nebylo málo, tentokrát bude možné hru hrát i v češtině! V tradici předchozí generace (hry Pokémon Moon, Ultra Moon, Sun a Ultra Sun) budou i v těchto nových hrách přítomny nové formy starých pokémonů, a my, redaktoři z NBase, jsme byli požádáni o lokalizaci hry, včetně nových designů pro pokémony z první generace (Pokémon Red, Blue a Yellow).

Tato nová verze bude vydaná na konzoli Nintendo Switch. Jde tedy skutečně o ohromný moment, protože nejen, že se hra odehrává u nás, ale dokonce bude i poprvé na domácí konzoli! Gamefreak (herní studio, které má na starosti development Pokémoních her) ale ví, že tolik novinek může být pro staré fanoušky této série odpudivým faktorem, takže hry Pokémon Lev a Pokémon Orlice budou plné odkazů na předchozí hry. Jedním z nich je i Pokédex, který byl navržen na motivy Pokédexu z her Pokémon Fire Red a Leaf Green.

Je nám velikou ctí, že nám Gamefreak s Nintendo dovolili jako prvnímu internetovému magazínu publikovat lokalizovaná jména Pokémonů z 1. generace a u některých z nich i jejich 2D sprity. Jsme na naše překlady a obrázky velice hrdí a doufáme, že se budou líbit i vám. Speciální poděkování jde Sáře Prokopové za vytvoření některých spritů (z těch, které vám smíme ukázat, jsou to nové formy pokémonů s čísly 142-151).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share