Nové DLC pro Hyrule Warriors: Legends – jak dostat Medli do konzole

Medli a DLC balíček Master Wind Waker jsou nyní dostupné pro Evropu a Japonsko. Ve stažení na Wii U a 3DS zařízení je trochu zmatek, neboť na každém se balíček získává trochu jiným postupem. Pojďme se na to podívat blíže.

medli

Pro ty z vás, kteří vlastníte a hrajete Wii U verzi, stačí pouze aktualizovat hru při jejím spuštění. Pak můžete přejít do jakéhokoli režimu, který chcete (Legend, Free nebo Adventure) a vyberte úroveň tak, že budete přesměrováni na obrazovku bojovníků. Tam se stačí podívat těsně pod krále Daphnese. (Nebo můžete prostě jít do galerie, klepnout na tlačítko View Warriors, scrollovat dolů a tam ji uvidíte). Takže je to docela jednoduché.

medli1

medli2

Dostat ji do 3DS je však něco jiného a není to tak jednoduché jako na Wii U, protože místo toho, aby hra podporovala aktualizaci softwaru při jejím spuštění, budete muset jít do eShopu a vyhledat Hyrule Warriors Legends, pokud ji nevidíte ihned na úvodní obrazovce eShopu. Pak budete muset stáhnout aktualizovanou verzi 1.3.0 a teprve poté můžete spustit hru. Zobrazí se vám informativní obrazovka o provedení aktualizace a jedna důležitá zpráva – ADDED MEDLI.

medli3

medli4

Co se týká balíčku Master Wind Waker Pack budete muset zamířit do “Extras” a vybrat Add-On Content. Balíček stojí 49 Kč.

Pack obsahuje

  • 16 nových My Fairy kostýmů
  • Master Wind Waker mapu pro Adventure Mode s jedním novým adventure battle scenario

medli5

 

1 comment
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share