Pátrejte po novém pokémonovi Meltanovi

Pokémon: Let’s Go, Pikachu a Let’s Go, Eevee jsou v toto dobu už pravděpodobně u každého hráče doma. Těm, kterým hra z jakéhokoliv důvodu ještě nedorazila přeji při čekání pevné nervy. Mezitím si můžete ukrátit čekání s hrou Pokémon GO. Máte několik důvodů! Především kvůli chycení nového ocelového Pokémona Meltana. Profesor Willow spustil nový výzkum, který by měl vést k jeho odhalení. Navíc kromě hlavního výzkumu profesor nabízí různé terénní výzkumy, které vedou k chycení pokémonů z regionu Kanto, kteří se ale nevyskytují ve verzi hry Let’s Go, Pikachu a Let’s Go, Eevee. Myslím si, že to je dostatečně silný důvod nazout boty a vyrazit ven! Výzkumy budou dostupné do 27. listopadu.

Každý z vás, kdo hrál první z verzí hry Pokémon, Red a Blue, si jistě pamatuje na výběr mezi spirálovitou a kupolovitou zkamenělinou v Měsíční hoře. Díky těmto zkamenělinám jsme měli šanci získat vyhynulé Pokémony Kabuta nebo Omanyta. Dnes se se zkamenělinami asi roztrhl pytel, protože v těchto dnech bude možné potkat tyto dva pokémony velmi často.

Nakonec poslední zpráva se týká raidů. Od 23. do 26. listopadu se budou v raid bitvách objevovat pokémoni Vaporeon, Flareon, Jolteon, Espeon, Umbreon a alolský Raichu. Jinými slovy evoluce hlavních dvou protagonistů nové hry.

Aby toho nebylo málo, můžete ostatním hráčům ukázat komu fandíte víc skrze nové módní doplňky jako třeba kšiltovky s Eevee nebo Pikachu.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share