Pokémon GO: čtvrtá generace a další novinky

Po oznámení nového objevu v podobě pokémona Meltana je tu další dobrá zpráva. Niantic před několika dny zveřejnil video s názvem “Get ready to discover an evolving world in Pokémon GO”. Video není třeba bedlivě sledovat pro to, abyste si všimli, že se v něm objeví siluety nebo části těla tří pokémonů z regionu Sinnoh. Jde o travního Turtwiga, ohnivého Chimchara a vodního Piplupa. Niantic nám tímto videm nechce říct nic jiného než to, že čtvrtá generace pokémonů pro hru Pokémon GO se blíží.

Kromě tohoto videa byl před několika hodiny také zveřejněn na twitterovém kanálu Pokémon GO.

Jsme nadšeni z oznámení o výskytu pokémona původem z regionu Sinnoh, který se dokáže k lovu potopit až na deset minut. Jeho rychlé a hbité pohyby nás vedou k přesvědčení, že jde zkušeného plavce. Který pokémon by to mohl být?

Víte o jakého pokémona jde? Podělte se o svoje tipy v komentářích. Myslím, že jeho identifikování není nic těžkého.

Když už jsem zmínil na začátku pokémona Meltana, podívejte se na druhý vlog profesora Oaka a profesora Willowa, kteří získali nové poznatky o tomto pozoruhodném pokémonovi.

Na závěr dobrá zpráva pro uživatele operačního systému Android. Funkce AR+ pro lepší zobrazování Pokémonů pomocí AR je nyní dostupná také pro zařízení s tímto operačním systémem. Pro tuto funkci je nejprve nutné nainstalovat ARCore. Celou zprávu naleznete na oficiálních stránkách hry Pokémon GO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share