Pokémon GO Plus je za dveřmi

Pokémon GO Plus, malé nositelné zařízení, které umožní hráčům chytat Pokémony v populárním mobilním titulu Pokémon GO bez toho, aby se museli koukat na displej svých chytrých mobilních zařízení, dorazí do Evropy již příští týden. Konkrétně v pátek 16. září.

Pokémon GO Plus je kompatibilní s iOS a Androidem*. K chytrému telefonu se propojuje za pomoci nízkoenergetického Bluethooth režimu a upozorňuje hráče na blízké Pokémony a PokéStopy. Pokud se v hráčovi blízkosti objeví Pokémon, zařízení bude vibrovat a jeho LED světlo bude svítit zelenou barvou**. Hráči následně mohou kliknout na tlačítko a automaticky tak hodit Pokéball přičemž na úspěšné chycení budou upozornění blikáním a vibracemi. Objeví-li se v blízkosti Pokémon GO Plus PokéStop, zařízení začne vibrovat, svítit modrou barvou a umožní hráčům získat z něj předměty jednoduchým zmáčknutím tlačítka na tomto zařízení. Pokémon GO Plus může být taktéž používáno k těmto činnostem, zatímco hra Pokémon GO bude běžet na pozadí hráčova chytrého mobilního zařízení***.

Připravte se vyrazit do světa a chytit je všechny se zařízením Pokémon GO Plus již 16. září!

 

* K používání zařízení Pokémon GO Plus budou hráči muset updatovat aplikaci Pokémon GO. Zařízení je kompatibilní s následujícími operačními systémy:

iOS

Podporované verze OS: iOS 8 – 9

Kompatibilní s: iPhone® 5/5c/5s/SE/6/6s/6 Plus/6s Plus

Android

Podporované verze: Android 4.4 – 6.0

Kompatibilní s: Android 4.4 nebo vyšší, který má Bluetooth® SmartBluetooth v4.0 nebo vyšší) kompatibilitu a velikosti paměti RAM 2GB nebo více.

 

** Pokémon GO Plus nebude upozorňovat na Pokémony, kteří budou přilákání herním předmětem Incense.

 

***Pokémon GO aplikace neměří nachozené kilometry pokud běží na pozadí chytrého telefonu.

 

Tisková zpráva, ConQuest Entertaiment a.s.

1 comment
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
17
Share