Na oficiálních stránkách Pokémon GO se objevil nový příspěvek, vypovídající o rozšíření Safari Zone do evropských měst. První pokus již proběhl v červenci, ale skončil obrovským neúspěchem ze strany pořadatelů (hra padala, mobilní signál od operátorů nebyl posílen a nakonec se zprvu neobjevil ani promovaný legendární Pokémon). Tomu všemu by však již měla být učiněna přítrž a od 16. září 2017 budou Safari Zone cestovat po celé Evropě a to díky síti nákupních center UniBail-Rodamco.

V každé Safari Zone obdrží trenéři speciální herní medaili a speciální 2 km vajíčko. Na všech Pokéstopech budou aktivovány Lure moduly a trenéři budou moci chytit Pokémony jako Kangaskhan, Chansey, Larvitar a další. Objeví se také Shiny Pikachu, Shiny Magikarp a různé formy Unowna. Během těchto reálných eventů budou znemožněny možnosti Gymů a také Raid souboje.

Pokud se trenéři budou chtít dané akce zúčastnit, budou se muset rezervovat předem (místa jsou totiž omezená). U nás bude akce probíhat 7. října 2017 v Obchodním Centru Černý Most v Praze. Na místě budou speciální tématické (a tým-atické) místnosti a vyhrazené části centra. Každý návštěvník obdrží vstupenku (může být zpoplatněna) a podmínkou je poskytnutí fotografie v průkazovém formátu a také věk, min. 13 let.

Budeme pro vás zjišťovat více informací a přineseme vám ještě další podrobnosti. Nezapomeňte nás sledovat.

Zdroj