Pokémon konference 2019 s sebou přinesla nálož novinek a informací

Včera ve tři hodiny ráno probíhala slavnostní Pokémon tisková konference 2019, která s sebou přinesla nálož informací a nová oznámení. Během této schůze v Tokyu vystoupil prezident The Pokémon Company, Cunekazu Išihara, a společně s několika hosty představil novinky ohledně mobilních her, aplikací, nový hardware a také nové možnosti, jak si trenéři mohou užít svět Pokémonů.

Pokémon HOME

Protože svět Pokémonů se neustále rozrůstá a předpokládá se, že růst ještě bude, a protože už existuje nespočet her na mobily, na zařízení z rodiny Nintendo 3DS a také na Nintendo Switch, rozhodla se společnost zastřešit všechny trenéry a jejich pokémony do jedné jediné aplikace – Pokémon HOME. Jde o cloudovou službu, kterou hráči budou moci spárovat s mobilními hrami, hrami z Nintendo 3DS a také hrami z Nintendo Switch a vyměňovat skrze ní pokémony napříč. Kromě toho, že služba podporuje i Pokémon Go nebo Pokémon Bank, mohou se hráči těšit na propojení s Pokémon: Let’s Go sérií a také s nejnovějšími přírůstky Pokémon Sword a Pokémon Shield. Aplikace vyjde jak pro mobily, tak pro Nintendo Switch začátkem roku 2020.

Pokémon Sleep

The Pokémon Company nás nejprve s Pokémon Go donutila vstát od monitorů a konzolí a vyjít ven, nově skrze Pokémon Sleep bude dokonce monitorovat i náš spánek. Nová mobilní aplikace bude využívat hráčovu délku spánku a jeho kvalitu a skrze to ovlivňovat samotný gameplay. Jako měřič poslouží nové přáslušenství Pokémon Go Plus +, které s mobilním telefonem spárujete pomocí Bluetooth. Fungovat bude zároveň i jako příslušenství ke hře Pokémon Go, takže s ním budou moci hráči strávit den a potom dokonce i celou noc. Aplikace stejně jako nové příslušenství je naplánováno na 2020.

Pokémon Masters

Už dříve jsme vás informovali o tom, že mobilní společnost DeNA spolu s The Pokémon Company kuchtí novou mobilní hru. Nyní byl odhalen její název – Pokémon Masters – a také to, že vyjde na zařízení se systémem Android a iOS. Společnost slibuje, že trenéři se hrou zažijí hlavně nový typ pokémoních zápasů. Více informací bude o hře zveřejněno v červnu, pravděpodobně se tak dočkáme v době E3 2019.

Nová hra Detective Pikachu míří na Nintendo Switch

Díky uvedení filmu POKÉMON Detektiv Pikachu se rozvířily vody a film strhnul pozitivně jak fanoušky, tak kritiky, tak lidi nepolíbené. The Pokémon Company ve spolupráci s Creatures Inc. tak na základě tohohle fenomenálního úspěchu přináší zprávu o tom, že se hráči dočkají nové hry na motivy hry Detective Pikachu. Dodávají, že i když hra z Nintendo 3DS byla ukončena nejasně, nová hra na Switch by měla celý příběh ucelit a řádně ukončit. Možná se tak více informací dočkáme na brzké E3?

Pokémon Shirts

V Japonsku si už od minulého roku mohou fanoušci zakoupit speciální oblečení na motivy pokémonů z první generace. Nyní přichází Išihara s informacemi, že nově tuto možnost budou mít i fanoušci v USA a také v Evropě. Výrobu zajišťuje japonská společnost Original Stitch. Košile vás však v České republice vyjde zhruba na 2500,- Kč bez dopravy, takže nevíme jak moc se služba využije u nás.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
27
Share