Prožijte klasickou éru herní historie zcela novým způsobem!

Znovu prožijte dávné herní výpravy historické éry videoherního průmyslu s konzolí Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System, která dorazí do evropských herních obchodů již 11. listopadu tohoto roku. Nintendo veteráni, ale i úplní nováčci si tak mohou užít klasické tituly s řadou nových prvků jako je množství záchytných bodů a vizuální módy s vysokým rozlišením.

Legendární klasiky jako je Donkey Kong, Metroid, The Legend of Zelda, či Super Mario Bros. 3 se na Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System vytáhnou také s dalšími vychytávkami. Díky začlenění čtyř přerušovacích bodů pro každou hru se hráči nebudou muset bát, že ztratí hesla a svůj těžce vybojovaný postup jako v dobách minulých. Tyto body taktéž umožní ukládat svůj postup více hráčům nebo poskytnou jednomu hráči luxus ukládání několika pozic v rámci jednoho průchodu hrou, například na cestě úrovní nebo před zrádným bossem.
Každý titul na Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System běží v plynulých 60Hz přes přiložený HDMI kabel a lze ho zobrazit ve třech vizuálních módech. Hráči tak mohou hrát v 4:3 zobrazení, používaném původní NES konzolí, emulovat retro vzhled CRT televizí za pomoci CRT vizuálního filtru nebo si užívat Pixel Perfect mód, který z každého pixelu udělá skutečně přesný čtverec.
Hráči se na tyto nové funkce této konzole mohou podívat ve zcela novém traileru.

https://youtu.be/r0gA907sOdA
Ať už hráči budou znovuobjevovat své staré známé nebo půjde o jejich první zkušenost s NES, v kolekci vybraných NES titulů se najde něco pro každého hráče. Velká dobrodružství, zrádné plošinovky a milované arkády, to vše lze nalézt na následujícím seznamu:

Balloon Fight

BUBBLE BOBBLE

Castlevania™

Castlevania II: Simon’s Quest™

Donkey Kong

Donkey Kong Jr.

DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE

Dr. Mario

Excitebike

FINAL FANTASY®

Galaga™

GHOSTS‘N GOBLINS™

GRADIUS™

Ice Climber

Kid Icarus

Kirby’s Adventure

Mario Bros.

MEGA MAN™ 2

Metroid

NINJA GAIDEN®

PAC-MAN™

Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

StarTropics

SUPER C™

Super Mario Bros.

Super Mario Bros. 2

Super Mario Bros. 3

Tecmo Bowl™

The Legend of Zelda

Zelda II: The Adventure of Link

Hrajte hry z minulosti jako nikdy předtím s množstvím záchytných bodů a novými vizuálními módy pro každý titul již 11. listopadu, kdy konzole Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System rozpoutá vlnu nostalgie po celé Evropě!

 

Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share