Satoru Shibata hráčům

 

Rád bych Vám všem ještě jednou poděkoval za Vaši přízeň v tomto roce.

Osobně pro mě byla práce mnohem více vzrušující než obvykle! Prvním úspěchem bylo vydání hry YO-KAI WATCH, která byla v Evropě dobře přijata a pobavila mnoho lidí. Potěšilo mě, že jsem Vás rozesmál svým Yo-kai tancem, který jsem trénoval po tři dny před vysíláním Nintendo Directu.

Pokémon GO byl celosvětovým úspěchem a děkujeme za Vaši pozornost. Dokonce mi přátelé (kteří nejsou z oboru) říkali, jak moc si hru užili.

Také tu bylo Nintendo Classic Mini: NES. Je mi velmi líto, že jsme nedokázali zajistit dostatečné množství konzolí a uspokojit tak poptávku. Nicméně vydání konzole bylo skvělou příležitostí pro ty, kteří hráli hry z doby NES a mohli tak zavzpomínat a sdílet svoje zážitky.

Kdo by zapomněl na Maria, který se objevil při závěrečném ceremoniálu Letních olympijských her v Riu? Jsem si jistý, že jste byli překvapeni. Cítil jsem hrdost na to, že pracuji v Nintendo, ve společnosti která vytvořila Maria – postavu známou po celém světě, která se stala součástí japonské kultury.

Bylo velmi vzrušující vidět zájem na Apple eventu při představení první mobilní hry s Mariem v hlavní roli – Super Mario Run.

Vydali jsme také hry Pokémon Sun & Moon, na které jsme obdrželi neuvěřitelný ohlas. Pokémon Sun & Moon hrálo třikrát více lidí ve srovnání s těmi, kteří hráli předchozí díly Pokémon X & Y a Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire, čímž jsme dosáhli dalšího úspěchu v tomto roce.

Nakonec, za pár měsíců vychází Nintendo Switch.

Přeji Vám krásné svátky a zábavné hraní!

Satoru Shibata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share