Skvělý způsob jak vystavit svou sbírku amiibo figurek

Každý své amiiba skladuje různými způsoby. Někteří je uchovávají v původní krabičce pro další generace a jiní je mají různě roztroušeny po celé poličce, připraveny k okamžitému použití.

Na webu s herními doplňky PDP.com, jsou k vidění vysoce efektní stojánky pro vaše figurky. Vydání je plánováno na letošní srpen a zatím není možné vytvářet ani předobjednávky, nicméně bych si měsíc srpen minimálně zakroužkoval v kalendáři. Stojánky jsou velmi totiž povedené, navíc za slušnou cenu.

První v nabídce je licencovaný stojan na 9 amiibo v ikonickém looku Donkey Konga za cenu $19.99.

 

Jako další je stojánek pro amiibo z univerza Legend of Zelda, ideálně pro Linka. Stojánek obsahuje i stylus v podobě Master Sword, který navíc vyndáním a vložením do stojánku rozezní známou melodii. Opět jde o licencovaný produkt za cenu $14.99.

 

Poslední novinkou je licencovaný stojánek pro amiibo ze světa Mario Bros v klasickém 8-bit Mario designu s rotujícími ohnivými koulemi za cenu $14.99.

3 comments
  1. Líbí se mi všechny, nejvíc ta poslední, ta je ale jen na jednu figurku 🙁 . Nejpraktičtější je asi ta první, ale já mám moc figurek, já bych potřeboval stojánek tak na dvacet amiibo xD

      1. Kolik máš vlastně amiibo? My na to máme s Nellinkou rozdělené přihrádky v šuplíku. Bohužel jich mám tolik, že už mi ani ta (na první pohled) velká přihrádka nestačí. Ale až se přestěhujeme, tak na ně budu mít taky poličku. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share