Seriál: Postavy Super Smash Bros – Bayonetta

Bayonetta, bojovnice s nadpřirozenými schopnostmi, poslední přidaná DLC postava pro hru Super Smash Bros. Wii U a 3Ds a také hlavní příběhová postava ze své vlastní hry, Bayonetta.

V poslední čtvrtině minulého roku přišlo Nintendo s oznámením, které se týkalo budoucnosti DLC postav. Hráči mohli hlasovat, která postava do hry zavítá!

Po několika měsících bylo hlasování ukončeno a postava, pro kterou se hlasovalo ze všech koutů světa nejvíce, byla právě Bayonetta.

Jak čas plynul a my za ní hráli, lidé se začali bouřit, že do hry, i přes to, že si jí sami hráči zvolili, nepatří. Tato postava disponuje velmi silnými, ač těžko proveditelnými útoky. Jedna z mnoha kombinací útoků dokáže protivníku vzít život z 0% bez většího risku. Z těchto kombinací většinou ani není útěku, pokud nejste opravdu velmi zkušeným hráčem.

Pokud budeme mluvit otevřeně, Bayonetta je promyšlená a detailně zpracovaná postava, avšak ve srovnání s většinou postav ze SSB4 je silná až moc. Mezi její nejúčinnější útoky patří útok nazvaný Witch Time. Není to útok, který by do oponenta nějak udeřil, zato protivníka zpomalí na více než tři sekundy, což způsobí, že se pohybuje jen minimálně a pokud bude zasažen větší ránou, odletí až když útok přestane působit.

Další její předností je několikanásobný skok. Délka skoku, kterým se může dostat z mapy na mapu, je opravdu velká. Pro udržení protihráče od těla používá automatické pistole, které sice moc neodráží, ale dokážou přidat pěknou řádku procent. Mezi její nejsilnější útoky patří smash útok dopředu a nahoru.

Nedávno obdržela patch, který její útoky trochu zeslabil, ale na jejich kombinace vliv nemá. I přes to je Bayonetta stále považována za nejlepší postavu ze hry.

Souhlasíte? Nebo si Bayonettu dáváte k snídani?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

Konec oprav DS

V Japonsku Nintendo ukončuje podporu pro opravy všech barevných variací úplně prvních DS (číslo modelu NTR-001). Důvodem je,…
Total
0
Share