Switch odměny ve věrnostním programu My Nintendo již brzy!

Už od spuštění věrnostního programu My Nintendo v roce 2016 mohou všichni zaregistrovaní fanoušci získávat za určité akce odměny, ty se skládají například z exkluzivních titulů zdarma, různých slev na hry nebo pomocných předmětů do mobilních aplikací apod. Dnes Nintendo odhalilo, že se můžeme těšit na aktualizaci, která do programu konečně zapojí i vlastníky konzolí Nintendo Switch. A máme se prý na co těšit!

KURZ:
5 ZLATÝCH MINCÍ = 1 KORUNA ČESKÁ

Aktualizace dorazí začátkem března 2018 a umožní fanouškům uplatnit nasbírané zlaté mince (Gold Points) jako slevu na hry a software zakoupený skrze Nintendo eShop. A to nejen v konzoli, ale i ve webovém rozhraní. Zbylou částku pak hráči jednoduše doplatí skrze svou platební kartu nebo PayPal. Zlaté mince hráči získávají za nákup her přes Nintendo eShop nebo přes zaregistrování herní cartridge v Nintendo Switch konzoli. Zlaté mince jsou vždy platné k poslednímu dni v měsíci nákupu, o rok později – např. pokud tedy zaregistrujete hru kdykoliv v březnu 2018, zlaté mince vám zůstanou do 31. 3. 2019.

Přehled získaných bodů

Jakou slevu ze zlatých mincí za každou hru vlastně získám?

Hra zakoupená digitálně

  • Nintendo 3DS hra – 5% z celkové částky, ve formě zlatých mincí
  • Nintendo Wii U hra – 5% z celkové částky, ve formě zlatých mincí
  • Nintendo Switch hra a DLC – 5% z celkové částky, ve formě zlatých mincí
  • Kód ke stažení titulu – 5% z nezlevněné částky stejné jako v Nintendo eShop, ve formě zlatých mincí

Hra zakoupená fyzicky

  • Nintendo Switch hra – 1% z nezlevněné částky stejné jako v Nintendo eShop, ve formě mincí

Nyní si uvedeme malý příklad pro pochopení – pokud si zakoupím hru na Nintendo eShopu za 1 000 Kč, získám tak 250 zlatých mincí. Při nákupu další hry mám možnost tyto body použít a poníženou částku doplatit platební kartou, takže 250 zlatých mincí mi dá dle kurzu slevu na titul 50 Kč a zbytek doplatím. Osobně jsem za tento model velmi vděčný, za odvedené peníze z nákupu hry obdržím nějakou poměrnou část bodů, kterou budu moci uplatnit jako slevu na další hru, jež si budu chtít zakoupit. Wiiborně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share