Víme první: Pokkén Tournament na Switch a Ultra Sun/Moon na 3DS

UPDATE: Nintendo v dnešní Pokémon Direct konferenci, která proběhla před pár minutami, představilo nové tituly na jejich konzole.

Pokkén Tournament DX na Nintendo Switch

Letos, konkrétně 22. září, se dočkáme předělávky Wii U titulu Pokkén Tournament s podtitulem DX na konzole Nintendo Switch. Z traileru a ze samotné konference je patrné, že hrát se bude moci jak v Tabletop módu (se dvěma hráči na jedné konzoli), tak v Handheld módu (buď singleplayer, a nebo wireless multiplayer). Kromě všech 16 postav z Wii U verze hry se objeví 5 nových – Darkrai, Scizor, Empoleon, Croagunk a Decidueye. Hra bude k vyzkoušení už příští týden na letošní E3 2017.

Novinkou bude také možností zápasit s tzv. Friendly Match (přátelský zápas) a Group Match, tedy zápas, který si sami vytvoříte a můžete si do něj pozvat své přátele. Výsledky z těchto módů se do finálních výsledků nezapočítávají. Dalším představeným módem je Team Battle mód, kde si vyberete tři své Pokémony a musíte si probojovat cestu na vrchol, ze které se vás zase tři oponentovi Pokémoni budou snažit odstranit.

Kromě novinek oznámených ve videu se nám podařilo z oficiální tiskové zprávy zjistit, že ve hře budou již od začátku odemknuty všichni Pokémoni a jejich supporti (podpůrní Pokémoni pomáhající v bojích – mezi novými se objeví i Litten a Popplio z her Pokémon Sun a Moon). Také se kromě několika módů zmíněných výše můžeme těšit na denní výzvy a možnost nahrávat své zápasy, sledovat je a tím se z nich poučit a nahrávat online.

Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon na zařízení z rodiny 3DS

Další novinkou je představení nových verzí Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Hra bude podle slov vývojářů stavit na stejných základech, ale fanoušci se dočkají nového alternativního příběhu z regionu Alola a také nových Pokémonů a možností, dosud nevídaných a neviděných. Obě verze vyjdou 17. listopadu 2017. Co je zajímavé, tak to, že obě dvě nové verze vycházejí na celém světě v jeden stejný den.

Virtual Console: Pokémon Gold a Pokémon Silver

Jako poslední nám bylo odhaleno vydání původních verzí Pokémon Gold a Pokémon Silver na zařízení z rodiny Nintendo 3DS v rámci Virtual Console. Oba tituly sice budou vylepšeny o podporu Pokémon Bank, ale jinak si budeme moci vychutnat úplně stejný zážitek, jako před 16 lety, při jejich prvotním vydání. Hry vyjdou stejně jako Pokkén Tournament DX na Nintendo eShop dne 22. září 2017.

Více informací pro vás v tuto chvíli zjišťujeme a přineseme je později.

3 comments
  1. Já jsem zklamaný, čekal jsem ohlášení úplně nové hry pro Switch. Gold a Silver mi udělalo radost a o Ultra SaM zatím nevím co si mám myslet. 😀

    1. Ono mi bylo jasný že na Switch hlavní hry jen tak neuvidíme 🙂 Nejdřív dojedou 7. generaci na 3Ds a v 2018/19 podle mě výjde 8. generace na Switch. Jinak mi radost udělal Pokkén. Já ho na Wii U minul jelikož mi nepřišel cenou za to, ale když vidím jak je na tom DX, tak kupuju 😀

  2. Jako já jsem také uvnitř věděl, že nic velkého neukáží, ale přál jsme si to. 😀 Chci aby došlo k nějakému posunu u Pokémon her. Mám je rád a kupuju každou verzi, ale už 20 let jedeme stejný styl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

Summer of Zelda

Vypadá to, že budeme vítat léto se Zeldou. Tento obrázek byl spatřen na mobilní verzi amerického eShopu. Pravděpodobně…
Total
4
Share