Vydání Commandos 2 – HD Remaster se blíží

Po vydání remasteru hry Commandos 2 na PC, Playstation 4 a Xbox One se konečně dočkala i konzole Nintendo Switch. Majitelé Switche tak mají možnost se znovu po mnoha letech ujmout role velitele osmičlenného týmu (a pejska) s cílem nakopat zadky náckům v deseti rozmanitých prostředích (misích).

Druhý díl původní hry od studia Pyro vyšel před dlouhými devatenácti lety a sklidil velmi dobrá hodnocení a získal si srdce mnoha hráčů. Bohužel je třeba přiznat, že změny v HD remasteru nevedly jen k vylepšení zážitku z hraní. Přehnaná cenzura a chybějící multiplayer zapříčinili, že HD Remaster získal velmi špatné ohlasy.

Jsem velmi zvědavý, jak se vývojářům podařilo uzpůsobit ovládání hry pro Nintendo Switch. Přeci jenom Commandosu a strategickým hrám obecně sluší mnohem více ovládání myší vzhledem k tomu, že často rozhodují vteřiny a přesné zacílení spolu s rozvržením akcí není pomocí analogových páček tak snadné.

Pokud si chcete znovu prožít toto válečné dobrodružství nebo jste Commandosem nepolíbení a chcete dát HD Remasteru šanci, můžete tak učinit 4. prosince. 2020.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share